Emre Uzakdoğu Sporları Kulübü Zinciri Açıyor

'Laf Ebeleri Haberler' forumunda admin tarafından 24 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

 1. admin

  admin Administrator Site Yetkilisi

  Katılım:
  19 Ocak 2015
  Mesaj:
  29
  Alınan Beğeniler:
  1
  Ödül Puanları:
  3
  admin Yeni bir Laf Ebeleri haberi

  Emre Uzakdoğu Sporları Kulübü Zinciri Açıyor

  [​IMG]

  Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu tüm Uzakdoğu sporlarını birleştirip yeni bir akım yaratmak istediğini açıkladı. Hırsıyla birleşen sinirlerinden arınmak üzere bir arkadaşının tavsiyesiyle Çin’in bir shaolin manastırına üç günlük ziyarette bulunan Emre açıklamalarıyla şaşırttı.

  Tüm sinirlerimden arındım

  Çok sakin ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Emre, bu zamana kadar böyle bir felsefeden uzak kalmış olmak benim için çok büyük bir kayıpmış. Fakat geç de olsa böyle bir şeyle tanışmış olmak beni çok memnun etti dedi.

  Hemen Hareket Planı Hazırladım

  Madem böyle bir şey var herkesin bundan yararlanmasını istiyorum. Beni artık sinirlendirenleri, bana küfredenleri, arkamdan atıp tutanları, vapurda saldıranları yeşil tatami minderine beklerim. Orada kozlarımızı paylaşalım diyen Emre, bunu sadece İstanbul değil tüm illerimizde kurmayı düşünüyorum. Menejerlerimle konuştum, Türkiye’de tüm Uzakdoğu sporu yapanlarla irtibata geçtiler. Çok olumlu yanıtlar aldık. Kısa sürede faaliyete geçeceğiz dedi.

  Sosyal Medya’dan Olumlu Tepkiler Var

  Her konuda Emre’yi eleştirenler ilk kez Emre ile aynı fikirdeler. Tüm dünya’nın konuştuğu bu olay Çin’de de büyük ilgi gördü. Çin sosyal medya severleri, Emre’ye bir adet Panda hediye edilerek onurlandırılmasını ve fahri vatandaşlık verilmesini istiyor.

  İlk ay ücretsiz

  Bu işi oldukça ciddiye alan Emre bu spor salonlarına girişte tanıtım amaçlı ilk ay ücretsiz olacağını duyurdu. Şimdiden oldukça yoğun bir ilgi var.
  Haberin aslına yolculuk
   

Bu Sayfayı Paylaş