Emre Uzakdoğu Sporları Kulübü Zinciri Açıyor

  
2847eb307661d3915e6dd8e7609bea27

Fenerbahçe’nin kaptanı Emre Belözoğlu tüm Uzakdoğu sporlarını birleştirip yeni bir akım yaratmak istediğini açıkladı. Hırsıyla birleşen sinirlerinden arınmak üzere bir arkadaşının tavsiyesiyle Çin’in bir shaolin manastırına üç günlük ziyarette bulunan Emre açıklamalarıyla şaşırttı.

Tüm sinirlerimden arındım

Çok sakin ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Emre, bu zamana kadar böyle bir felsefeden uzak kalmış olmak benim için çok büyük bir kayıpmış. Fakat geç de olsa böyle bir şeyle tanışmış olmak beni çok memnun etti dedi.

Hemen Hareket Planı Hazırladım

Madem böyle bir şey var herkesin bundan yararlanmasını istiyorum. Beni artık sinirlendirenleri, bana küfredenleri, arkamdan atıp tutanları, vapurda saldıranları yeşil tatami minderine beklerim. Orada kozlarımızı paylaşalım diyen Emre, bunu sadece İstanbul değil tüm illerimizde kurmayı düşünüyorum. Menejerlerimle konuştum, Türkiye’de tüm Uzakdoğu sporu yapanlarla irtibata geçtiler. Çok olumlu yanıtlar aldık. Kısa sürede faaliyete geçeceğiz dedi.

Sosyal Medya’dan Olumlu Tepkiler Var

Her konuda Emre’yi eleştirenler ilk kez Emre ile aynı fikirdeler. Tüm dünya’nın konuştuğu bu olay Çin’de de büyük ilgi gördü. Çin sosyal medya severleri, Emre’ye bir adet Panda hediye edilerek onurlandırılmasını ve fahri vatandaşlık verilmesini istiyor.

İlk ay ücretsiz

Bu işi oldukça ciddiye alan Emre bu spor salonlarına girişte tanıtım amaçlı ilk ay ücretsiz olacağını duyurdu. Şimdiden oldukça yoğun bir ilgi var.


Haberle ilgili tribünde lafla
Etiketler: ,

Benzer Yazılar

“Emre Uzakdoğu Sporları Kulübü Zinciri Açıyor” için Yorum Yok

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmalısınız

TOP
This site uses XenWord.