Türkiye Survivor ve Benzeri Oyun Parkurları Akademisi Açılıyor!

  
survivor

Ne zaman faaliyete gireceği merakla beklenen akademinin, sosyal medya üzerinden yapılan anket ile açılma kararı verilmişti. Büyük hızla açılan akademinin başkanlığına Mustafa Palabıyık getirildi. Bakanlıktan tam ödenek desteği alacak olan federasyon şimdilik üç büyük şehre tam teşekküllü spor kompleksleri açılacağı duyuruldu.

Artık Denge Tahtasından Düşen Olmayacak

Palabıyık yaptığı basın toplantısında, televizyonda izlediğiniz yarışma programlarında nice yiğitlerin heder olduğunu görüyoruz. Hedefimiz “kolay yerden nasıl geçemedi salak”  algısını değiştirmek.

Ayrıca her denge tahtasından düşüşte, nice teyzelerin tansiyonu yükselip sağlık bakanlığımızın giderlerini yükselttiğini hesapladık. Böylece devletimiz bu büyük yatırımla uzun vadede kar edeceğini göstermektedir.

Olimpik havuzlarda profesyonel yüzme eğitimlerle artık sudan korkan bir Turabi, Uzman psikolog birimleri ile sinirleri çabuk bozulan bir Sahra, odaklanma dersleri ile sürekli kural hatası yapan bir Hasan görmeyeceğiz.

Ön Başvurular Çığ Gibi Büyüyor

Bu akademinin açacağı spor komplekslerine yazılmak için yapılan ön başvuruların sayısı geçen seneki KPSS sınavına yapılan başvurudan daha fazla. Başvurular sadece akıllı telefona indirilen uygulamalar ile yapılabiliyor. 3 TL karşılığında indirilen uygulamalardan başvuru yapmanın bedeli ise 5 TL si vergi olmak üzere 15 TL.

Birinci Olanlara Ödül Büyük

Akademilerde birinci olanlar doğrudan yarışmacı olacak. Böylelikle büyük ödülü kazanabilme şansları olacak. Ayrıca ilk yüze giren yarışmacılara yaptıkları başvuru ücretleri geri ödenecek!


Haberle ilgili tribünde lafla
Etiketler: ,

Benzer Yazılar

“Türkiye Survivor ve Benzeri Oyun Parkurları Akademisi Açılıyor!” için Yorum Yok

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmalısınız

TOP
This site uses XenWord.