Hezimetin Hemen Ardından Bunu Yaptı! Bozüyükspor Taraftarı Çılgına Döndü.

  
çay-bahçesi-300x201

Geçtiğimiz günlerde rakibi Zonguldak Kömürspor’a evinde kaybederek düşme potasına iyice yerleşen Bozüyükspor’un maçta en çok eleştirilen oyuncuların başında gelen 38 yaşındaki tecrübeli stoperi Serdar G.’nin, alınan yenilginin hemen ertesi günü şehrin gözde eğlence mekanlarından Aksu Çay Bahçesi’nde görülmesi büyük tepki çekti. Taraftarların: “Birazcık onurunuz olsun! Yazık .. yazık .. O kadar para alıyorsunuz. Haram olsun!” şeklinde tepkisine maruz kalan oyuncu, çay bahçesini hemen terk etti.

Eğlence mekanı derken?

Basın mensuplarının sokakta koşarken yakaladığı oyuncu: “Öncelikle orasının bir aile çay bahçesi olduğunu hatırlatmak istiyorum. Yöre halkının olayı neden böyle yorumladığını bilmiyorum. Tamam maçta hatalarım var, eyvallah ben kabul ediyorum ama buraya gelmemle ne alakası var ki demi? Ne yapsaydım evde mi içseydim çayı anlamadım ki.” diyerek sitem etti.

Hayır ne kadar para alıyoruz ki acaba?

Olayın çok fazla abartıldığını, alt tarafı iki çay içtiklerini ifade eden savunma oyuncusu, “Ayrıca aldığımız para ne kadar ki helal etmiyorlar? Arkadaş yan çıkmasa hesabı tek başıma ödeyemeyecektim, al buyur aybaşı TOKİ taksidi geldi gene napacam ben şimdi?” diyerek yönetime de yeni sözleşme öncesi mesaj yolladı.


Haberle ilgili tribünde lafla
Etiketler: , , ,

Benzer Yazılar

“Hezimetin Hemen Ardından Bunu Yaptı! Bozüyükspor Taraftarı Çılgına Döndü.” için Yorum Yok

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmalısınız

TOP
This site uses XenWord.