Beşiktaş’a Deplasman Müjdesi

  
fikret-ormancı

fikret ormancı

FİKRET ORMAN’DAN TÜM FUTBOLSEVERLERE JAPONYA MÜJDESİ

İnönü Stadının inşaatının devam etmesi nedeniyle, stad stad dolaştırılan Beşiktaş, mücadelesini Konya, Ankara, İstanbul Kasımpaşa stadlarında sürdürürken, sezon başından kombine bilet alan taraftarlarının tepkisi artarak devam ediyor. Bu tepkiler üzerine çalışmalara başlayan Beşiktaş yöneticileri, büyük müjdeyi verdi.

TARAFTAR ARTIK STAD STAD DOLAŞMAYACAK

Fikret Orman, basın toplantısında yaptığı açıklamada: “Beşiktaş’ın ev sahibi olduğu maçlar artık Japonya’da oynanacak. Üstelik tüm futbolseverler maçlarımıza davetlidir. Dolmabahçe Sarayı önünden maç gününün 1 hafta öncesinden otobüs kaldıracağız. Yaklaşık olarak 180 saat yol sürüyor. Bunun da problem haline gelmemesi için, Tayland ve Çin gezilerimiz de olacak. Üstelik yolculuk boyunca kek ve su ikramını yönetimimiz karşılayacak. Yemek konusunda, seyircilerimizden ricamız var. Herkes kendi yiyeceğini kendi getirsin. Haşlanmış yumurta olur, açma olur, poğaça olur. Her molada durmayacağız, taraftarlarımız aç kalmasınlar. ” diyerek sözlerini tamamladı. Salondan ayrılırken, “Sayanora” dediği duyulan Orman’ın, bir süredir gizlice Japonca dil dersleri aldığı da öğrenildi.

HEDEF AVUSTURALYA

Haberin müjdelenmesiyle birlikte Beşiktaş’ta 2.000 olan kombine bilet sayısı 20.000’e ulaştı. Futbolseverler, maçların Avusturalya kıtasında oynanacağı günleri de heyecanla beklemekteler.

japonya beşiktaş


Haberle ilgili tribünde lafla
TOP
This site uses XenWord.