Marsel İlhan İsyan Etti

  
Marsel-Ä°lhan-300x214

Marsel İlhan İsyan Etti.

Teniste uluslararası arena da tek temsilcimiz olan Marsel İlhan sonunda patladı. İlhan yaptığı açıklamada: “Sürekli 2. ve 3.turlara yükseliyorum fakat arkamda bir destek olmadığı için üst turlara çıkamıyorum.” diyerek dert yandı. Tenis de Sports dergisine yaptığı açıklamalar ile Türkiye Tenis Federasyonu’na göndermelerde bulunan İlhan Türk halkından desteklerini istedi.

PTT Müdüründen Federasyon Başkanı mı Olurmuş?

Marsel İlhan açıklamalarının devamında eski PTT müdürünün Türkiye Tenis Federasyonunun başına getirilmesinden oldukça şikayetçi olduğunu belirtti. İlhan konuşmasında aynen: ‘”Başkanımızın yanına gidiyorum beni Wimbledon’a gönderin ülkemi en iyi şekilde temsil edeyim diyorum. Başkan ise bana orası çok uzak hem burada kimse tenisi izlemez, sevmez, şimdi bir işte maliyet gelirden düşükse kapatmak lazım, hatta geçen konuyu başbakanla konuştum diyor. Böyle bir mantalite olabilir mi sizlere soruyorum. Turnuvalara zar zor katılabiliyorum. Katıldığım turnuvalara ise PTT araçlarıyla gönderiliyorum. Buradan yetkililere sesleniyorum lütfen biz tenisçilere sahip çıkın. Artık mektuplar arasında maçlara gitmek istemiyorum.’ dedi.

Başkan Suçlamaları Yalanladı

Türkiye Tenis Federasyonu Osman Tural hakkında yapılan açıklamaları kesin bir dil ile reddetti. Tural’ın: “İlhan kendi başarısızlıklarını bizim üstümüze yıkmak istiyor. Biz ona gereken desteği sağlıyoruz fakat oyuncunun kapasitesi bu kadar. Zorlamaya hiç gerek yok. Hem bu alanda bir gelecek sahibi olamaz PTT’de eski dostlarım var gelsin ben onu PTT de işe sokayım hem eline düzenli para geçer hem de düzenli bir işi olur.” dediği öğrenildi.

İlhan Ailesi Kararsız

İlhan ailesinin bu teklife olumlu baktığı, bu şekilde oğullarının düzenli, adam akıllı bir işinin olacağını ve sonuçta sırtını devlete yaslaması gerektiğini düşündükleri aldığımız duyumlar arasında.


Haberle ilgili tribünde lafla
TOP
This site uses XenWord.