Futbol Karakter Tahlilleri

  
terim elle

1) Fatih Terim 

w1

 

Eğer ki Fatih Hocanın yönettiği bir takımı izliyorsak çok şanslıyız demektir. Yenilsek de o maçtan keyif alacağımız garanti altına alınmıştır. Sen Nerden Biliyon Lan (SNBL) araştırma şirketinin yaptığı araştırmalara göre bir Fatih Hoca 90 dakikalık bir maçta yaptığı aksiyonlar ve mimiklerle en iyi oskar ödüllü başrol oyuncularına taş çıkarmaktadır.

 

2) Burak Yılmaz 

w2

Bİze kaleciyle karşı karşıya kalındığında heyecan yapmamayı öğreten adam. Hadi Lan Ordan Kesin Yalandır (HLOKY) araştırma şirketinin yaptığı araştırmalara göre Burak Yılmaz’ın her maçını izleyen bir taraftarda izlemeyen taraftara göre kalp krizi riski %50 daha fazla.  Uzmanlar bu konuda kesin uyardı: Eğer ailenizde şeker , kalp gibi kronik hastalıklar varsa , ayda en fazla bir Burak Yılmaz izleme hakınız var.

 

3) Ahmet Çakar

w3

Bize futbol sadece futbol değildir anlayışını tam anlamıyla öğreten adam. Yok Artık (YA) araştırma şirketinin yaptığı araştırmalara göre Ahmet Çakar izleyen taraftarların artık futboldaki her harekette bir siyasi oluşum , bir entrika aradıkları kaydedilidi. Siyaset yapan şahıslar ve televizyonlarsa bu durumdan yakındı : Arkadaş biz Faul nedir oyuncu ofsayte düştümü diye tartışıyor muyuz , bizim ekmek kapımızdan lütfen elini çeksin bırakın gizli operasyon haberlerini biz verelim diye veryansın ettiler.


Haberle ilgili tribünde lafla
TOP
This site uses XenWord.