Çakır Oldukça Rahat

  
cuneyt çakır

Cüneyt Çakır rahat

Derbi sonrası en çok konuşulan konu ise Beşiktaşlı oyuncu Veli Kavlak’ın oyundan atılması olmuştu. Veli Kavlak Sneijder’in gözüne parmağını sokmuş ve maçın hakemi Cüneyt Çakır tarafından kırmızı kart ile cezalandırılmıştı.

Cüneyt Çakır açıklama yaptı!

Maçtan sonra açıklama yapan Çakır: “Ben yapılan eleştirileri pek kafama takmıyorum, sülalem rahat,doğru bir karar verdiğimden eminim. Maç yapılmış bitmiş, kart verilmiş bitmiş konuşmalar gereksiz. Artık bana laf atmaktan vazgeçin.” dedi. Çakır ayrıca bu laf atmaların pekte umurunda olmadığını söylerken yanına gelen arkadaşına Federasyonun maç parasını yatırıp yatırmadığını sordu. Olumlu cevap alan Çakır’ın neşesi yerine geldi ve basın mensuplarına iyi akşamlar diyerek bankamatiğe doğru yol aldı.

Slaven Bilic şikâyetçi

Beşiktaş teknik direktörü basın mensuplarına: “Veli’ye gösterilen kart çok komik. Veli orda Sneijder’in gözündeki çapağı almak istedi.” dedi. Velinin tamamen iyi niyetle yaklaştığını belirten Bilic Velinin iyi niyetinin kurbanı olduğunu belirtti. Ayrıca basın mensuplarının Melo ile devre arasındaki diyaloğunu sordukları soruya: “Melo yanıma gelip akşam maçtan sonra bir yerlere çıkalım mı diye sordu bende burada konuşulacak konu değil, maçtan sonra çıkışta bekle dedim ve elini omzumdan çekmesini istedim.  Aramızda herhangi bir problem yok.” basın toplantısını sona erdirdi.


Haberle ilgili tribünde lafla
TOP
This site uses XenWord.