Futbol Karakter Tahlilleri -2

  
sabri

1) Abdurrahim Albayrak

q1

Bize gol sonrası aslında nasıl sevinmemiz gerektiğini öğreten adam. Yetkililer tansiyon hastalığına sahip olan insanların asla böyle bir seviç tarzına özenmemesi gerektiği husunda kesin bir dille uyardı. Galatasaray yönetimi ise TT Arenada oynanacak maçlarda Abdurrahim Albayrak’ın yanındaki koltukları %80 indirimli satarak ve bu koltukları alacak olan taraftarlara kask ve darbelerden koruyacak ekipmanlar hediye ederek bu koltukların satımını amaçlıyor.

 

2) Sabri Sarıoğlu

q2

Her boş duranın onla ilgili şaka ürettiği bir adam. Caps yapma akımına yol açan öncülerden de bilinir. Bi Bitmediniz Arkadaş (BBA) araştırma şirketinin düzenlediği araştırma sonuçlarına göre ülkemizde her 2 insandan 2 side Sabri Sarıoğlu hakkında bir caps fikrine sahip. Mikrofonlarımıza konuşan Sabri Sarıoğlu ise bu durumdan memnun olduğu bildirdi ve ekledi “sanki kaleyi tutturuyolar, doksana gol atıyorlarda noluyor? Bir iki gün konuşuluyor sonra geçiyor gidiyor oysa benim şöhretim dilden dile nesilden nesile geçecek ve aktarılacak.”

 

3) Rasim Ozan Kütahyalı

q3

Derin futbol kurucularınca da bilinir. Yapılan araştırmalara göre günde 3 saat televizyonun başında kalan bir insan Rasim Ozan Kütahyalı’ya hem magazin, hem siyaset, hem de futbol programında rastlayabilmektedir.


Haberle ilgili tribünde lafla
TOP
This site uses XenWord.