Beşiktaş’ın Liverpool Fobisi

  
fiko orman

UEFA Avrupa Ligi ikinci turunda Beşiktaş Liverpool eşleşmesi sonrası Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret ORMAN ve Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven BİLİÇ BJK Nevzat Demir Tesisleri’nde bir basın toplantısı yaptı. Basın toplatısında daha önceki karşılaşmada Beşiktaş’ın 8-0 mağlubiyetine değinen Fikret ORMAN, futbolda böyle sonuçlar olabileceğini, mesela 1984 yılına baktığımızda Türk Milli Takımı’nında İngiltereye 8-0 mağlup olduğunu vurguladı. Ayrıca Beşiktaş’ın bu sezon gayet iyi oynadığını belirtti.

Toplantıda İlginç Anlar

Toplantını esnasında çok gergin olan Fikret ORMAN’ın ara sıra tuhaf şekilde sırıttığı gözlendi. Slaven BİLİÇ toplantıda Fikret ORMAN’ın sırtını sıvazlayarak sakinleştirmeye çalıştı. Toplantının devamında Fikret ORMAN Liverpool maçında galip geleceklerini iddia etti ve ayrıca sonuç ne olursa olsun futbolun bir eğlence olduğunun, bunun unutulmaması gerektiğini vurguladı. Gazetecilerden Liverpool’un çok iyi bir takım olduğu ve Beşiktaş’ı eleyebileceği itirazı üzerine Fikret ORMAN kesinlikle bu seferki karşılaşmanın fark olacağını iddia etti. Hatta Liverpool’a fark bile atabileceklerini idda eden Fikret ORMAN bu cümleden sonra kendini tutamayarak kahkaha atti. Toplantının ilerleyen kısmında sinirleri iyice bozulan Fikret ORMAN toplantı salonundan kahkahalar atarak ve koşarak çıktı.

Slaven BİLİÇ Fenelaştı

Fikret ORMAN’ın toplantıyı terk etmesinden sonra Slaven BİLİÇ başkanın bu durumunun yanlış anlaşılmaması gerektiğini, başkanın sinirlerinin başka sebeplerle bozuk olduğu ve Beşiktaş – Liverpool eşleşmesi ile bir alakasının olmadığını iddia etti. İyi bir takım olduklarını ve galip geleceklerine inandığını ama sonuçta her türlü skora hazırlıklı olmak gerektiğini vurguladı. Beşiktaş’ın biraz şansız olduğunuda belirttan Slaven BİLİÇ sözlerine şöyle devam ett:“Mesela onca takım var neden 8-0 mağlup olduğumuz Liverpool. Liverpool iyi katım yani, adamlar baya iyi oynuyor, şimdi başka takım olsa neyse ama Liverpool, Liverpool öyle mi, sıradan bir takım değil, sonra yenilirsek bu sefer kimse bu şansızlığımızdan bahsetmez, sonuçta adamların karşısında Liverpool var demez, yani Liverpoo iyi takım, hani başka takım olsa neyse….. Bu sözlerden sonra fenalaşan Slaven BİLİÇ için doktor çağrılarak basın toplantısına son verildi.

 


Haberle ilgili tribünde lafla
Etiketler: ,

Benzer Yazılar

“Beşiktaş’ın Liverpool Fobisi” için Yorum Yok

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmalısınız

TOP
This site uses XenWord.