Yeni Yıl Mesajları

  
fenerbahceli-taraftarlar-2012-yi-metris-cezae-5-3229706_o

Taraftarların Yeni Yıl Mesajları

2015’e girilirken Süper Lig’de takımları bulunan taraftarların, yeni yıldan beklentileri oldukça yüksek. Taraftarlar yeni yılda, takımlarının artık sorunsuz bir yıl geçirmesini istiyor. Taraftar sözcülerinin yayınladıkları mesajlar, kulüp yöneticileri tarafından büyük bir hassasiyetle inceleniyor.

Artık Oyuncularımız Sakatlanmasın

Beşiktaş taraftar sözcüsü Kazanlı Mehmet, yeni yıla girerken yayınladığı mesajda, takımdaki oyuncuların artık sakatlanmamasını dilediklerini söyledi. Sözlerinin devamında, bu kadar hanım evladı olmamaları gerektiğini vurgulayan Kazanlı Mehmet: “Artık biz maçlara giderken takımda acaba hangi oyuncu sakat diye düşünmek istemiyoruz.” dedi. Bu arada yılbaşı kutlamaları sırasında 10’dan geriye sayarken bulunduğu platformdan düşerek adale çekmesi yaşayan Demba Ba’nın, 2 hafta sahalardan uzak kalacağı haberleri için ise Kazanlı Mehmet şöyle konuştu: “Taraftarlar olarak bizim en büyük korkumuz, yeni yıla nasıl girersen öyle devam eder sözünün gerçek olmasıdır.” dedi.

Tek temennilerinin bunun bu yıl böyle devam etmemesi  olduğunu söyleyen taraftarlar, yıldız golcünün takıma bir an önce geri dönmesini istiyorlar.

4 Gole Hayır

Galatasaray taraftar sözcüsü Tarabyalı Hikmet “4 Gole Hayır” sloganıyla yayınladığı mesajında, takımın artık 4 gol yememesi, yiyeceklerse de daha vicdanlı davranıp 3’ün üzerine çıkmamaları gerektiğini belirtti ve rakip taraftarların kendileri ile dalga geçtikleri ve hatıralar sarsın 4 bir yanınızı diye bizlerle alay etmelerinden artık bıktıklarını söyledi. Yeni yılda takımın toparlanacağını düşünen Tarabyalı Hikmet oldukça sportmen bir şekilde rakip takımlarının da yeni yıllarını kutladı.

Kupamızı Geri Versinler

Oldukça sade bir mesaj yayınlayan Trabzonspor taraftar sözcüsü Oflu Hayri, yeni yıl mesajında: “Yeni yılda şampiyonluk kupamızı geri verin!” diyerek sade ve etkileyici bir mesaj yayınladı.

Türkiye Kupasına Fazla Asılmasınlar

Anadolu takımlarının ortak yayınladığı yeni yıl mesajında; “Bizleri Türkiye kupasında rahat bıraksınlar, gitsinler onlar kendi aralarında şampiyonluk yarışına tutuşsunlar. Bizim tek geçim kaynağımız olan Türkiye Kupasından ellerini çeksinler şeklinde veryansın ettiler.”

Taraftarların Twitter’da #ekmeeegemleOynama hashtagi ile de seslerini duyurmaya çalıştıkları, gelen bilgiler arasında.


Haberle ilgili tribünde lafla

Benzer Yazılar

“Yeni Yıl Mesajları” için Yorum Yok

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmeniz için giriş yapmalısınız

TOP
This site uses XenWord.